Výlety pre Vás v roku 2018

Výlety pre Vás v roku 2018

Milé pani učiteľky,

aj v tomto školskom roku naša nezisková organizácia v spolupráci so školou v Spišskom Hrhove budú organizovať koncoročné tematické výlety pre materské a základné školy prioritne pre prvý stupeň. V minulom školskom roku sme privítali viac ako 2000 detí, ktoré odchádzali s nadšením plné zážitkov a nových poznatkov.

Mnohé školy si rezervovali termín už rok vopred, nakoľko záujem prevyšuje naše možnosti.

Výlety budeme organizovať aj v tomto roku v mesiacoch máj - jún, v prípade priaznivého počasia už aj v apríli. Pre záujemcov, ktorí organizujú letné tábory, vieme pripraviť aktivity aj mesiacoch júl a
august.

Obsahová stránka výletov sa každoročne dopĺňa o nové aktivity, ale nosnou témou je tradičný život na vidieku s remeslami, bylinkami, pečením chlebíka, najnovšie aj práca na včelnici, ukážky úľov, práce s včielkami, ochutnávky medu a iné.

Viac nájdete na tejto stránke v jednotlivých vlnách.

Súčasťou ceny, ktoré je nezmenená - 8 Eur na dieťa, je aj obed a pitný režim. Pedagogický dozor je na 10 detí grátis. Výlety začínajú spravidla o 9:00 hod. a končia okolo 13:00 hod. Odporúčame , obzvlášť pre záujemcov, ktorý prichádzajú zo vzdialenejších regiónov, aby výlet v Spišskom Hrhove kombinovali s návštevou Spišského hradu, Dreveníka, Slovenského raja, ZOO v Spišskej Novej Vsi, alebo prehliadkou mesta Levoča zapísaného v zozname UNESCO.

Prosím neváhajte nás kontaktovať, tešíme sa na vás všetkých.

Mgr. Peter Strážik
0915947595, strazikpeter@gmail.com